Projektowanie i budowa Sklepu internetowego.

wordpress

Projektowanie i budowa Sklepu internetowego.

Zasadniczo projektowanie i budowa stron przebiegają zawsze tak samo, trzeba zebrać informacje na temat związany z serwisem i w oparciu o te dane stworzyć projekt. Różnice zazwyczaj największe są w tak zwanym backendzie czyli tej części strony, której użytkownik nie widzi. To tam strona jest programowana jak ma reagować na działania użytkownika czy działać w ogóle. W przypadku WordPressa w zależności od potrzeb instalujemy odpowiednie wtyczki, które następnie programujemy. Jeżeli chodzi o sklepy internetowe jedną z najbardziej znanych wtyczek jest właśnie Woocommerce.

e-commerce

WooCommerce

WooCommerce to open-source’owa platforma służąca do tworzenia w pełni funkcjonalnego sklepu na stronie internetowej zarządzanej przez CMS WordPress. Wtyczka ta zyskała uznanie dzięki swojej wszechstronności i łatwości w obsłudze. WooCommerce jest jedną z najpopularniejszych i bardzo dobrze ocenianych wtyczek do zarządzania sklepem online.

Adres domowy WooCommerce: https://woo.com/woocommerce/

Adres w serwisie WordPress: https://pl.wordpress.org/plugins/woocommerce/

zakupy internetowe

Sama wtyczka WooCommerce to kompletne narzędzie do stworzenia sklepu internetowego i zarządzania nim. Stworzymy w nim cały system produktów, które możemy w dowolny sposób grupować i konfigurować. Bez problemu ustawimy klasy podatkowe nawet jeżeli będzie wiele różnych produktów, sprzedawanych w różnych krajach. Ustawimy cały system zarządzania mailami do klientów, czy zintegrujemy najpopularniejsze bramki do płatności internetowych. W razie gdyby jednak czegoś zabrakło, bez problemu znajdziemy dodatkowe wtyczki, które rozbudują nasz sklep jak tylko chcemy.

Scroll to Top
× WhatsApp